side-area-logo
MARTA

Nazywam się Marta Sowulewska. Jestem dekoratorką przestrzeni i wnętrz, projektantką mody ale przede wszystkim kobietą. Doskonale wiem, ile wysiłku codziennie wkładamy dbając o nasze rodziny, domy i karierę. Tworząc markę Estelle Cartwright Home, chciałam wyjść naprzeciw potrzebom, oczekiwaniom i oddać hołd kobiecej naturze, która jest główną inspiracją dla każdego mojego projektu. W swoich projektach skupiam elementy elegancji, subtelności, ale także miłości i tego, co w życiu unikatowe i najważniejsze.

„Dom – moja ucieczka od pędu współczesnego świata. Celebruję powroty, chociażby takie małe, codzienne. Powracam do wyjątkowej oprawy mojej spokojnej codzienności”.

To co definiuje mój styl, to przede wszystkim ponadczasowa elegancja, niewymuszona lekkość, hollywoodzki glamour, kobieca subtelność i zmysłowość.

Zapraszam Cię do odkrycia marki Estelle Cartwright Home. W showroomie możesz poznać projekty mebli naszego autorstwa, tkaniny, tapety, oświetlenie i wiele materiałów dekoracyjnych oraz wykończeniowych dopasowanych do ponadczasowych wnętrz. Nasza oferta jest uzupełniana regularnie przez dodatki, meble i materiały dobierane na targach branżowych, które importowane są z całego świata. Showroom to miejsce niezwykłe – kobiece, pełne pasji, w którym odnajdziesz także cząstkę siebie.