Współpracujemy z generalnymi wykonawcami budowlanymi, stolarzami, firmami parkieciarskimi, a także ośrodkami importu i obróbki kamienia naturalnego oraz spieków kwarcowych.

Nasze brygady wyróżnia doskonała integracja. Każdy projekt otwierany jest spotkaniem koordynacyjnym, które poprzedza przekazanie do wglądu zaakceptowanej kompletnej dokumentacji wykonawczej do konsultacji międzybranżowych.

Spotkanie otwierające wszystkich brygad pozwala na zgłoszenie przez wykonawców uwag, zapytań oraz podjęcie uzgodnień techniczno-wykonawczych, pozwalających na sprawne zaplanowanie pracy i jej skuteczną koordynację.

Branże dzielimy w sposób następujący:

1. Generalny wykonawca (odpowiada za wszystkie prace budowlane z wyjątkiem zakresów wskazanych w punktach poniżej, w tym za: wyburzenia, naniesienia, kompleksową elektrykę, wykończenie ścian, sufitów, kompletny zakres wod-kan, a także montaż urządzeń końcowych).

2.Branża stolarska (odpowiada za zabudowy drewniane, kuchnie, wyspy, wnęki, szafy, fronty, zabudowę w łazienkach, w tym za wykonanie korpusów, oświetlenia wewnętrznego, frontów)

3. Branża parkieciarka (odpowiada za montaż okładzin podłogowych oraz listew przypodłogowych)

4. Branża kamieniarka (odpowiada za dostawę, pocięcie oraz instalację kamienia/spieków, wykonanie zabudów jak umywalki, blaty i podkonstrukcji pod nie)

5. Branża TV&AUDIO odpowiada za dostawę nagłośnienia, systemów sterowania oświetleniem oraz zarządzania domem (jeżeli dotyczy)

6. Branża wentylacyjna odpowiada za dostawę urządzeń klimatyzacji i wentylacji

WYKRES 1

Międzybranżowe spotkania podsumowujące realizację każdego nadzorowanego i prowadzonego przez nas projektu powodują, że nasze brygady są wyszkolone i dobrze ze sobą zintegrowane. Każda z firm, realizuje swoje działania w sposób uwzględniający potrzeby inwestora oraz pozostałych brygad.

Projekt wnętrz zawiera w swoim zakresie zdefiniowany wymiar nadzoru autorskiego. Polega on na dokonywaniu oceny zgodności prac budowlanych i wykończeniowych z projektem.