Projektowanie wnętrz łączy wszystkie nasze pasje – sztukę, architekturę, design oraz biznes. Projektujemy mieszkania, domy, rewitalizujemy zabytkowe pałace i rezydencje, a także wnętrza publiczne (restauracje, sklepy, biura).

Oddajemy do Państwa dyspozycji szeroką ekspozycję rozwiązań architektonicznych mebli oraz wyposażenia wnętrz w dwóch lokalizacjach w Warszawie. W naszym apartamencie pokazowym przy Al. Wilanowskiej prezentujemy ekspozycję mebli oraz elementów wyposażenia stałego w wyjątkowej atmosferze  touch & feel. W Showroomie przy ul. Bernadyńskiej prezentujemy oświetlenie, tkaniny, modę i dodatki.

Nasz styl oparty jest na odwadze, rozmachu, dojrzałej linii wzorniczej i kanonach architektury, które prezentują ponadczasowe rozwiązania wnętrzarskie i wyróżniają nas na rynku. Wszystkie realizowane projekty mocno osadzone są w uzgodnionych budżetach i oparte są na konsultowanym każdorazowo kosztorysie realizacji wszystkich prac aranżacyjnych. Dzięki temu poza poczuciem bezpieczeństwa, oferujemy projekt dostosowany do potrzeb i realny do wdrożenia w przyjętych ramach.

Zapraszamy do współpracy.