side-area-logo

Celebruj chwilę, spraw bliskiej osobie niespodziankę i wyraź w wyjątkowy sposób swoje uczucia.

Wybierz voucher podarunkowy na produkty i usługi dostępne w showroomie Estelle Cartwrght Home. To doskonały prezent na każdą okazję. Kupując voucher na meble, dodatki lub szycie miarowe podarujesz nie tylko upominek.

To wizyta i spotkanie osobiste z projektantką marki Martą Sowulewską-Kołodziej, któremu towarzyszyć będzie podróż po świecie tkanin, dodatków wnętrzarskich, kobiecych inspiracji i światowych trendów mody. Przy lampce szampana i francuskich makaronikach, we wnętrzach showroomu obdarowana osoba, zrealizuje swoje wnętrzarskie i modowe marzenia.

Decydując się na voucher kwotowy, podarujesz nieograniczone możliwości wyboru mody, mebli, dodatków wnętrzarskich oraz akcesoriów. Dane osoby obdarowanej i przedmiot vouchera są uzupełniane w showroomie, co pozwala na dodanie do jego treści, indywidualnej dedykacji lub życzeń. Vouchery podarunkowe Estelle Cartwright Home to idealny, ekskluzywny prezent na wyjątkowe okazje. Mogą zostać doręczone bezpośrednio do obdarowanej osoby na wskazany w zamówieniu adres.

DSC_0515maly
08A6767
08A6773